Jak to funguje

Návrh

Začátkem každého dobrého návrhu je komunikace. Zjistíme, jaké jsou Vaše potřeby a seznámíme se s firemním brandem, ještě než se naše pero dotkne papíru. Poté náš tým zkušených designérů vytvoří perfektní prostor, abyste se mohli účinně spojit s Vašimi zákazníky.

Správa projektu

Nebudujeme jen výstavní stánky, ale především budujeme pevné vztahy s našimi klienty. Přidělíme Vám manažera, který se Vám bude věnovat a provede Vás celým procesem. Nehledě na to, jestli jste zkušený vystavovatel nebo nováček.

Doprava

Vystavování je především o spojení s Vašimi zákazníky a budování brandu společnosti. Nezatěžujte si hlavu maličkostmi, od toho jsme tu my. Dostavte se na místo expozice, vychutnejte si oblíbenou kávu a my se postaráme o vše ostatní.

Výroba

Nemusíte se ničeho obávat, protože každou část Vašeho stánku navrhuje a vyrábí sehraný tým pod jednou střechou. Hotový produkt vždy testujeme dříve, než opustí naši továrnu. Tímto krokem se ujišťujeme, že nebude problém expozici sestavit a rozložit.

Montáž a podpora na místě

Naše práce nekončí vyrobením stánku. Naši plnou podporu budete mít i během celé show, abychom se ujistili, že máte vše, co potřebujete. Na výstavě prozkoumáme, jak bychom mohli Váš stánek ještě o kapku vylepšit a oslovit tak více Vašich potenciálních zákazníků.

Uskladnění

Veletrh skončí, ale pro Vás vše teprve začíná. Vytvořili jste si nové kontakty, dostali nové nápady. Je načase rozběhnout Vaši marketingovou kampaň. Opět si nemusíte dělat starosti s převozem Vašeho stánku. Rozložíme jej a uskladníme do té doby, než ho budete znovu potřebovat.

Chcete zazářit kvalitním řešením Vašeho stánku?

Využijte krátkého formuláře, ve kterém si snadno a nezávazně ujasníte představy.

Poptávkový formulář