Jak to funguje

 

Návrh

Začátkem každého dobrého návrhu je komunikace. Zjistíme, jaké jsou Vaše potřeby a seznámíme se s firemním brandem, ještě než se naše pero dotkne papíru. Poté náš tým zkušených designérů vytvoří perfektní prostor, abyste se mohli účinně spojit s Vašimi zákazníky.

Správa projektu

Nebudujeme jen výstavní stánky, ale především budujeme pevné vztahy s našimi klienty. Přidělíme Vám manažera, který se Vám bude věnovat a provede Vás celým procesem. Nehledě na to, jestli jste zkušený vystavovatel nebo nováček.

Doprava

Vystavování je především o spojení s Vašimi zákazníky a budování brandu společnosti. Nezatěžujte si hlavu maličkostmi, od toho jsme tu my. Dostavte se na místo expozice, vychutnejte si oblíbenou kávu a my se postaráme o vše ostatní.

Výroba

Nemusíte se ničeho obávat, protože každou část Vašeho stánku navrhuje a vyrábí sehraný tým pod jednou střechou. Hotový produkt vždy testujeme dříve, než opustí naši továrnu. Tímto krokem se ujišťujeme, že nebude problém expozici sestavit a rozložit.

Montáž a demontáž

Naše práce nekončí výrobou stánku. Stánek dopravíme na místo, postavíme a společně s Vámi doladíme poslední detaily. Naši plnou podporu můžete mít i během veletrhu. Po jeho skončení je to pro Vás opět bez starostí, my se postaráme o demontáž i odvoz.

Uskladnění

Veletrh skončí, ale pro Vás vše teprve začíná. Vytvořili jste si nové kontakty, dostali nové nápady. Je načase rozběhnout Vaši marketingovou kampaň. Opět si nemusíte dělat starosti s převozem Vašeho stánku. Rozložíme jej a uskladníme do té doby, než ho budete znovu potřebovat.

Chcete zazářit kvalitním řešením Vašeho stánku?

Využijte krátkého formuláře, na jehož základě Vás kontaktujeme a probereme spolu Vaše představy.

Poptávkový formulář