Postup spolupráce

Jak to funguje?

1. Návrh

Začátkem každého dobrého návrhu veletržního stánku je komunikace. Zjistíme, jaké jsou Vaše potřeby a přání. Seznámíme se s Vaší značkou, abychom byli schopni navrhnout takový stánek, který splní naprosto Vaše představy.

2. Správa projektu

Nebudujeme jen výstavní stánky, ale velmi nám záleží na vztahu s našimi zákazníky. Manažer, který se Vám bude věnovat, Vás provede celým procesem. Bude komunikovat s projektovými manažery a připraví pro Vás řešení celé expozice na míru.

3. Výroba

Každá část Vašeho veletržního stánku je navržena a vyrobena pod jednou střechou týmem profesionálů. Hotové expozice jsou testovány dříve, než jsou převezeny na místo konání výstavy.

4. Doprava

Hlavním úkolem výstavních expozic je propojit společnosti s jejich zákazníky. O dopravu celého stánku se samozřejmě staráme my. Stačí, když se dostavíte na místo expozice a celý stánek již bude pro Vás připravený.

5. Montáž a demontáž

Naše práce nekončí výrobou stánku. Tým zkušených montážníků postaví Váš veletržní stánek přímo na místě konání výstavy. Naše podpora je zákazníkům poskytována, samozřejmě, také v průběhu veletrhu, Chtěli bychom, aby pro Vás taková událost byla bez starostí.

6. Uskladnění

Poté, co veletrh skončí, pro Vás vše teprve začíná. Vytvořili jste si nové kontakty, dostali nové nápady. Je načase rozběhnout Vaši marketingovou kampaň. Opět si nemusíte dělat starosti s převozem Vašeho stánku. Rozložíme jej a uskladníme do té doby, než ho budete znovu potřebovat.

Kontakujte nás

Potřebujete připravit veletržní stánek na míru? Dejte nám vědět a my vám navrhneme řešení podle vašich představ.

Ozvěte se
300+
Už jsme připravili více než 300 stánků
500+
Realizovaných expozic napříč celou Evropou
20+
Počet tru-steďáků